mainImage


All Star Game 2012
18.05.2012

graphic design

CZE/ Díky dlouholeté spolupráci s baseballovým klubem VSK Technika Brno jsem měl štěstí, že jsem mohl pro historicky první All Star Game pořádaném na Kraví hoře v Brně, vytvořit logo. Pro jeho podporu a větší publicitu jsem vytvořil soutěž na Facebooku, kde lidé mohli hlasovat pro hráče, který doplnil logo na tiskovinách. Mimo to jsem pořádal i závody pro základní školy z Brno-střed, jednotlivé školy se utkaly v homerunovém štafetovém běhu jenž doprovázelo logo All Star Game a samotné semifinále a finále závodu proběhlo v den exhibičního zápasu.

ENG/ With many years of cooperation with the baseball club VSK Technology Brno I was lucky that I could for the first-ever All-Star Game held at Cow Mountain in Brno, to create a logo. I created contest on Facebook, where people could vote for the player who added the logo on printed materials. Other competitions was for primary schools from Brno-center in running "homerun".

all-star-game-2012-1.png all-star-game-2012-2.png all-star-game-2012-3.png all-star-game-2012-4.png all-star-game-2012-5.png all-star-game-2012-6.png