mainImage


Web klubu Technika Brno
16.03.2012

webdesign

CZE/ V roce 2011 vyhrál baseballový klub z Kraví hory Technika Brno svůj  5. extraligový titul. V témže roce navíc oslavil klub i 40. let od svého vzniku. Při této příležitosti jsem dostal možnost kromě vytvoření publikace 40. let v pohybu i navrhnout celý nový web klubu se spoustou nových prvků a informací. Web bude nejkomplexnějším na baseballovém poli, budou zde veškeré informace o klubu, jeho týmech, trénincích, zápasech a turnajích. Nechybět budou i stránky jednotlivých současných i bývalých hráčů s jejich údaji, statistikami a fotkami. V neposlední řadě bude web přinášet nejvíce informací z nejvyšší domácí baseballové soutěže - Extraligy.
Projekt je opravdu velký a programově bude zpracovávám ve 4 samostatných etapách v průběhu celého roku 2012 firmou Kangaroo.

ENG/ Technika Brno won their 5. title in 2011. In the same year Technika also celebrated 40th jubilee. On this occasion I was able to made a book „40 years of action“ and made a new website of the club with a many innovations. This website will be the most complex baseball website in the Czech Republic. There will be many information of the club, teams, training, matches and tournaments. Also there will be a statistics and photos of the team players. Last innovation is the news from Czech major league.
This project is really big and it will be processed in 4 separated stages during the whole year 2012 by company Kangaroo.

web-technika-brno-1.png web-technika-brno-2.png web-technika-brno-3.png web-technika-brno-4.png web-technika-brno-5.png