mainImage


Hospoda Za Homerunem
01.01.2012

graphic design

CZE/ Hospoda Za Homerunem má již několika letou tradici, která je spjata s baseballovým hřištěm a týmem Technika Brno. V roce 2009 ji převzal do svých rukou Martin Střítecký, hráč místního týmu a požádal Honzu Pokorného a mě, abychom mu pomohli vytvořit logo, web a potřebné tiskoviny. Prvotní návrh loga je práce Honzy Pokorného, který jsem jen dopracoval do konečné podoby. Práce na zbylé části projektu již pochází čistě z mé hlavy.

Jedná se o baseballovou hospodu, kde se mimo jiné nachází Síň slávy a veškeré získané poháry Techniky Brno. Na stěnách jsou dobové fotogarfie z dob Zlatého věku baseballu v Americe. Požadavkem Martina Stříteckého bylo právě navázat na tuto Zlatou éru baseballu.

ENG/ "Za homerunem“ pub has a long history, which is very closely linked to the home baseball field of Technika Brno. In 2009, Martin Střitecký (Technika Brno player) took pub into his hands and ask me and Jan Pokorný if we are able to make new logo, new website and design a food menu. First version was created by Jan Pokorný, but the final version was made by me. Rest of this graphic project is just from my mind. 

In „Za Homerunem“ baseball pub there are placed all Technika trophies and there is also a Technika Brno Hall of fame. For example there are hanged many pictures from golden age of USA Major League of Baseball on the wall. Martin Střítecký had a requirement to build the atmosphere of the put on this golden era of baseball.

hospoda-za-homerunem-1.jpg hospoda-za-homerunem-2.jpg hospoda-za-homerunem-3.jpg hospoda-za-homerunem-4.jpg hospoda-za-homerunem-5.jpg hospoda-za-homerunem-6.jpg hospoda-za-homerunem-7.jpg