mainImage

Reference

vasek-jiri-honeywellHoneywell / Jiří Vašek / Scientist R&D, Human Factor: "Tomáš s námi spolupracuje od roku 2010. Za tuto dobu byl začleněn do několika projektů, na kterých odvedl velmi kvalitní práci. Je spolehlivý a zodpovědný, výsledky dodává včas, komunikace s ním je rychlá a vstřícná. Celkově jsme s ním velmi spokojeni a budeme jeho služeb využívat i v budoucnu."

ditrich-petr-cbaČeská baseballová asociace / Petr Ditrich / prezident České baseballové asociace: "Tomáše jsme oslovili pro vytvoření symbolu pro Akademické mistrovství světa 2008, které se konalo na území naší republiky. Osobně ho znám již řadu let, především jako baseballového hráče. Víme, že se po grafické stránce věnuje baseballovému klubu Techniky Brno a chtěli jsme využít těchto jeho zkušeností. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a rychlá. Oslovili nás již jeho první návrhy, což už je unikát. Výsledná práce - logo mistrovství světa, přesně splnilo náročné požadavky mezinárodní studentské organiazce FISU. Splnit jednotná kritéria a přitom vytvořit specifické logo bylo doslova uměním. Ještě po mnoha letech ho světová baseballová veřejnost oceňuje a snaží se mu přiblížit další pořadatelé."

pacas-petr-shredmodeShred Mode / Petr Pacas / zakladatel Shred Mode a Telic Ventures: "Tomáš je velice svědomitý, schopný, nápaditý člověk a grafik. Vše má skvěle promyšlené a neztrácí čas při rozhodování. Bez jakéhokoli domlouvání hned připraví několik kreativních variant, na které je radost se koukat. Z vlastní zkušenosti vím, že v branži grafiky je problém sehnat někoho, kdo vám navhne a připaví projekt on začátku až do konce. Tomáš je výjimka, která potvrzuje pravidlo. Každopádně bych ho doporučil všem, kteří chtějí prvotřídní a napoprvé hotovou grafiku. Ještě jendou díky, Tome."

stritecky-martin-hospoda-za-homerunemHospoda Za Homerunem / Martin Střítecký / majitel Hospody Za Homerunem (2009-2010): "S Tomášem Svobodou spolupracuji již řadu let. Je velice kreativní a finální produkty vždy vzbuzují zájem u zákazníků. V minulosti pro nás připravoval veškeré grafické podklady pro Restauraci Za Homerunem. Počínaje logem restaurace, grafickým zpracováním webu, přes plakáty na akce a konče nevšedními jídelními lístky. Pokud hledáte nápaditého grafika, jste na správné adrese."

drnec-rudolf-technika-brnoBrožura 40 let v pohybu / Ing. Rudolf Drnec / prezident klubu VSK Technika Brno: "V roce 2011 slavil baseball a softball ve VSK Technika Brno 40 let činnosti. U příležitosti těchto oslav byla vydána publikace s názvem „40 let v pohybu“, která na 80ti stránkách představila fotografie, texty a vzpomínky přímých účastníků jedné éry historie brněnského sportovního klubu. Grafická úprava, výběr fotografií a doprovodné DVD z dílny Tomáše Svobody byly sestaveny ve velmi krátkém termínu a v kvalitě, která podtrhla unikátnost tohoto díla. Díky."